Solante Güneş Kremleri ve Cilde Faydaları

Paylaş
 

Solante pigmenta güneş kremi, son yıllarda popülerliği artmış, güneşin UVA-UVB ışınlarına karşı cildin korumasını etkili biçimde sağlarken aynı zamanda yağlı ve sivilceli cilt tiplerinin yağ dengesini sağlayarak cilt üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır. Solante güneş kremi tüm cilt tipleri için uygun kullanıma sahiptir ve bileşenleri ile güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlamaktadır.

Solante leke giderici güneş kremi, cilt lekeleri üzerinde etkili olmasının yanında aynı zamanda yağsız, suya dayanaklı ve hipoalerjenik bir forma sahiptir. Solante pigmenta güneş kremi, özelliklerini tüm serilerine eklemenin yanında aynı zamanda farklı cilt tiplerine uygun olan birçok çeşidini piyasaya sürmüştür. Çoğunlukla akne ve ciltteki lekelerine karşı şikayetçi olan kullanıcılar için kullanımı uygun olan solante güneş kremi, telerubor ve atopik serileriyle öne çıkmaktadır. Yazımızda sizler için yer vermiş olduğumuz solante leke giderici güneş kremi hakkında bilgilere ulaşırken cilt tipiniz için doğru seriyi seçmeye özen gösteriniz.

Makalemizde sizler için Solante pigmenta güneş kremi hakkında sorulan solante pigmenta ne için kullanılır? ve solante güneş kremi nasıl kullanılır? sorularının cevabını vermeye çalışırken aynı zamanda Solante güneş kremi çeşitleri, solante güneş kremi fiyatı ve solante güneş kremi kullananlar hakkında detaylı bilgileri aktaracağız. Keyifli okumalar.

Solante Güneş Kremi Nedir ?

Solante pigmenta güneş kremi yaklaşık 20 farklı çeşidi bulunan ve her ürünü farklı cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış, güneşin UVA-UVB ışınlarına karşı oldukça etkili, cilt lekelerine ve yaşlanma belirtilerine karşı cildi koruyan bir güneş kremidir.

Solante Güneş Kremi Ne İçin Kullanılır

Solante leke giderici güneş kremi üstün bileşenleri sayesinde cilt lekeleri üzerinde etkili olup aynı zamanda cildin yağ dengesini sağlamaktadır. Solante pigmenta spf 50 ne işe yarar ;

 • Solante güneş kremi ciltteki pigmenta ile pigmentasyon derecelerinde artış sağlayarak cildin yenilenmesini destekler.
 • Solante leke giderici güneş kremi özellikleri ile her cilt tipine uygun birçok farklı çeşidi bulunmaktadır.
 • Solante tele-rubor hassas cilt tipleri için uygundur.
 • Solante acnes grubu güneş koruyucuları sivilcelerin tedavisinde ve yeni oluşabilecek sivilcelerin engellenmesinde kullanılır.
 • Solante pigmenta spf 50 koruma faktörü ile güneşin en zararlı ışınlarına karşı cildi gün boyu korumaya yardımcı olur.
 • Solante pregna çeşitleri alerjik ve kuru yapıdaki ciltlerin nem dengesinin korunmasında ve yağ dengesini düzenlemede yardımcıdır.

 

Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Solante güneş kremi tüm cilt tiplerine uygundur ve her çeşidinin kullanımı benzerdir. Solante güneş kremi nasıl kullanılır sorusunun cevabı olarak solante pigmenta kullanım şekli ;

 • Güneş ışınlarına çıkmadan önce tüm yüz ve açıkta kalan bölgelere uygulama yapılıp hafifçe deri altına yedirilmelidir. Terden ve çevresel faktörlerden etkilenmeye solante güneş kremi suyla temas etmedikçe yada deniz ve havuza girilmedikçe tekrar uygulanmasına gerek yoktur.

Solante Güneş Kremi Hamilelikte Kullanımı

Yapılan araştırmalar sonucunda Solante güneş kremi hamilelikte kullanımı için herhangi bir sakınca görülmemiştir. Bu konuda hassasiyetiniz varsa mutlaka doktorunuzdan bilgi almayı ihmal etmeyiniz.

Solante Güneş Kremi Çeşitleri

Birçok farklı cilt tipi için çeşitleri bulunan solante güneş kremlerini sizler için derlemeye çalıştık. Solante güneş kremi fiyatı internetteki sanal mağazalarda ve eczanelerde farklı raf fiyatları ile satıldığından ve net bilgi sahibi olamadığımızdan dolayı ortalama olarak verilmiştir. Kullanmak istediğiniz Solante güneş kremi fiyatı için bizlere yorumlar kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

Solante Gold SPF 50+ Creal 150 ml

Yağsız formda bulunmaktadır. Ciltte kullanıldığında asla rahatsızlık hissi vermez. Suya karşı oldukça dayanıklıdır ve SPF50+ yüksek koruma faktörü içermektedir.

Solante İmmuna SPF 50+ Güneş Losyonu 150 ml

Hassas cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Antioksidan değerlere sahip olmakla birlikte immünolojik koruma imkanı sağlamaktadır.

Solante Pigmente Tinted Lotion SPF 50+ 150 ml

Koyu benekler, cilt lekeleri, yaşlılık lekeleri ve çillenmeye karşı özel olarak geliştirilen güneş kremidir. Solante pigmenta fondotenli olarak bilinmektedir. Fondotenli yapısı sayesinde ciltte kamuflaj etkisi yaratarak olumsuz görüntülerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Cilt tonunu dengelemeye yardımcıdır. Nemlendirici etkiye sahip olup parfüm içermeyen formu sayesinde hassas ciltler üzerinde güvenle kullanılabilir.

Solante Acnes Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml

Yağlı, karma, aşırı yağlı, akneli ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak üretilmiştir. Anti-aging (yaşlanma karşıtı) sistemler ile formu güçlendirilmiştir ve yağlı ciltler üzerinde kullanıldığında cilde mat bir görünüm sağlar. Yağ dengesinin korunmasına yardımcıdır ve antioksidan komplekslerle elde edilmiştir.

Solante Telerubor SPF 50+ Losyon 150 ml

Cildinde kızarıklık yaşayan ve hassas cilt tipine sahip olan kişiler için özel üretilmiştir. Yağsız formu ile suya tamamen dayanıklıdır. Cilt üzerindeki yaşlılık belirtilerini en aza indirir.

Solante Pigmenta Lotion SPF 50+ 150 ml

Cilt lekelerinin görünümlerinin azalmasında etkili formüle sahiptir. Lekeli cilt tipleri için kullanımı uygundur ve anti-aging değerleri ile cildi yaşlanma belirtilerine karşı korumaktadır. Cildin yağ dengesini sağlayarak nemlendirici özelliği ile ön plana çıkar ve cilt lekelerinin tedavisinde aktif olarak rol oynar. Ciltteki zararlı toksinlerin dışarı atılmasında oldukça etkilidir.

Solante Telerubpr SPF 50+ Losyon 150 ml

Renkli yapısı ile kızarıklığa yatkın cilt tipleri için üretilen güneş koruyucularından birisidir. Cildin rahatlığını ve korunmasını sağlamaktadır. Kullanıldığı gün boyunca nemlendirici özelliği sayesinde cildin yatıştırılmasına yardımcıdır.

Solante Adults SPF 50+ Losyon 150 ml

Tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır. Fakat sadece yetişkinlerin kullanımına uygundur. Renklendirici içermez. Cildin rahatlamasında etkilidir ve cilt mekanizmasının güçlenmesini sağlar. Antioksidanlar ile güçlendirilmiş olup hipoalerjenik yapıdadır.

Solante Bebek Losyonu SPF 30+ 150 ml

Bebeklerin hassas ciltleri için uygun olarak üretilmiştir. Cildin beslenmesine yardımcıdır ve cildi nemlendirir. Doğal formu sayesinde parfüm ve paraben içermez.

Solante Acnes Tinted SPF 50+ 150 ml

Cilt kusurlarının en etkili biçimde kapatılmasını sağlar. Solante pigmenta fondotenli olarak bilinen bir diğer güneş kremidir. Akne eğilimli ve akneli ciltler üzerinde kullanılabilir. Aşırı yağlı, yağlı, karma ve akneli cilt tipleri için uygundur. Aynı zamanda içeriği sayesinde sivilce oluşumlarını önler ve sebum dengesinin kurumasında etkilidir. Cilt kusurlarını kapatan fondötenli formu sayesinde yağlı ciltlerin parlak görünmesini azaltarak mat bir görünüm sağlar. Leke görüntülerini azaltır ve yaşlanma karşıtı etkileri ile cildi tüm gün korumaktadır.

Solante Çocuk Losyonu SPF 30+ 150 ml

Çocuk ciltleri için özel olarak geliştirilen paraben ve parfüm içermeyen özel formüle sahiptir. İmmünolojik filtreler ile güçlendirilen formu nem dengesinin sağlanmasında etkin rol oynayarak aynı zamanda cildi beslemektedir. Cildin yumuşamasında yardımcı patentli formüllere sahiptir.

Solante Laser – Peel SPF 50+ Sun Care Lotion 150 ml

Lazer epilasyonlar, peeling gibi işlemler sonrası hassaslaşan ciltlerin korunmasında etkilidir. Yağsız ve suya dayanıklıdır. Parfüm içermez. Cildin lazer sonrası yada peeling sonrası canlılığını arttırarak hassas ciltler ve diğer tüm ciltler üzerinde kullanılabilir.

Solante Antiox Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml

Yaşlanma karşıtı sistem formülü ile geliştirilmiştir. Yaşlılığın tüm etkileri ile mücadele eder. Cildin nem dengesini sağlayarak canlılık kazanmasına ve beslenmesine yardımcı olmaktadır. Tek bir kullanım ile gün boyu cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak cildin pürüzsüz bir yapı kazanmasına yardımcı olur.

Solante Pregna SPF 50+ Losyon 150 ml

Hassas ciltler üzerinde oldukça etkili olan bu güneş kremi mineraller ile güçlendirilmiş olup cilde zarar veren tüm etkenlerle savaşarak cildin yumuşaklığını ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Sivilceye sebep olmayan yağsız forma sahiptir ve hipoalerjenik yapıdadır.

Solante Atopica SPF 50+ Losyon 150 ml

Atopik, aşırı hassas, hassas, alerjik, kuru ve çok kuru cilt tipleri için özel olarak üretilmiş olup cildin bariyer dengesini kuvvetlendirerek cildin nemlenmesini sağlamaktadır. Nemlendirme özelliği ile yaşlılık belirtilerini en aza indiren güneş kremleri arasında bulunur.

Solante İrrita Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml

Hassas ciltler cildi güneşin etkilerinden korurken aynı zamanda cildin nem dengesini korumaya yardımcıdır. Cildin gençleşmesinde etkili olduğu gibi yıpranmış ciltler üzerinde onarım sağlamaktadır. Peeling yada lazer epilasyon sonrası kullanımı uygundur.

Solante Adults SPF 30+ Losyon

Yetişkin cilt tiplerinde kullanımı uygun olan güneş kremidir. Patentli ve yağsız yapısı sayesinde yapışma hissi uyandırmaz. Suya dayanıklıdır ve kullanıldığı andan itibaren cildin ferahlamasına yardımcı olur. Antioksidan içerikli etkisi ile cildin savunmasını arttırır.

Solante Actinica Sun Care Lotion SPF 50+

Aknitik Keratozku ve bu tür problemler yaşayan ciltler için geliştirilmiş formülü ile yaşlanma karşıtıdır. Yağsız formülü sayesinde ciltteki bakterilerin, toksinlerin ve mikropların vücuttan atılmasını sağlar. Güneşin tüm zararlı etkilerine karşı koruyucu bariyer içerir. Leke görünümün azalmasında etkilidir ve cildin nem dengesini sağlar.

Solante Adults SPF 50+ Creme

Tüm cilt tiplerine uygun formu ile suya dayanıklıdır ve yetişkinler için özel üretilmiştir. Cilt problemlerinin giderilmesinde etkili rol oynamaktadır.

 

Solante Pigmenta Tinted Özellikleri

Solante pigmenta fondotenli olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. Fondötenli yapısı sayesinde Solante Pigmenta Tinted Özellikleri ;

 • Cilt kusurlarını etkili bir biçimde kapatmaktadır.
 • Akneli ve akne eğilimli ciltler üzerinde kullanılabilir.
 • Sivilce oluşumunu önler.
 • Sebum dengesinin kurumasında etkilidir.
 • Yağlı ciltlerin parlak görüntüsünü azaltarak cilt üzerinde mat bir görünüm sağlar.
 • Solante Pigmenta Tinted Özellikleri arasında bulunan en etkili özelliği leke görünümünü azaltarak cilt tonunun dengelenmesini sağlamaktadır.

 

Solante Güneş Kremi Fiyatı

Solante güneş kremi kullananlar ve kullanmayı düşünenler yada kullanıp güneş kremlerini değiştirmek isteyenler Solante güneş kremi fiyatı konusunda araştırma yapmaktadır. İnternetteki sanal mağazalarda ve eczanelerde satılan solante güneş kremi fiyatları oldukça farklılık göstermektedir.

Solante güneş kremi en ucuz olarak sanal mağazalardan temin edilebilmektedir. Yukarıda yazılı olan Solante güneş kremi çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı seçtikten sonra sanal mağazalardan Solante güneş kremi fiyatı hakkında araştırma yapabilirsiniz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları yorumlar kısmından tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

 

Solante Güneş Kremi Kullananlar ve Solante Pigmenta Tinted Yorumlar

Solante pigmenta kullananlar sosyal medya, sözlük ve forum sitelerinde birçok olumlu yorumda bulunmuşlardır. Solante güneş kremi kullananlar yaptıkları yorumlar ile güneş kreminin olumlu etkilerinden bahsederken aynı zamanda solante leke giderici güneş kremi hakkında tecrübelerini paylaşmışlardır. Solante pigmenta kullanıcı yorumları ;

 • Arkadaşlar ben bu ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Bir süre önce sivilce problemlerim vardı, sivilceler geçmişti fakat izleri vardı. Bu ürünü duyup aldım ve günlük krem gibi her sabah kullandım ve dışarı öyle çıktım. Kırmızı lekelerimi gözle görülür biçimde geçirdi. Ve güneşte iyice belirginleşen o lekeler şimdi görünmez olma aşamasında. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim..
 • Ben de 2 gündür kullanıyorum ve memnun kaldım. Cildim yağlı ve ekstra bir parlatma yapmadı. Vichy nasıldır diye sormuştum eczacıya, ben tavsiye etmiyorum dedi. Zaten niyetim solante pigmenta almaktı. İnşallah lekelerime de iyi gelir.
 • Bu sabah erkenden siparişimi verdim. Ürünü öğleden sonra teslim aldım ve hemen yüzüme sürdüm. Yağlı olmaması çok güzel umarım işe yarar.
 • Bende bunu kullanıyorum. Ama çillerim ve benlerim için. Bende de sivilce ve sivilce izleri var. Onlar için farklı ilaçlar kullanıyorum bu arada. Ben normalde krem falan süremem yüzüme hemen terleme ve sivilce yapar. Aşırı yağlı bir cildim var. Ama bu kremden memnunum. Kremin yapısı çok hoş. Yağlı gibi değil ama kurutmuyorda cildi. Tam istediğim gibi. Terleme veya sivilcede yapmadı su ana kadar. Doktor tavsiyesi üzerine aldım. Ben ve çiller için. Yeni leke oluşumunu önlüyormuş ve olan güneş lekesi veya ben veya çillerinde renginin hafiflemesine yardımcı oluyormuş.
 • Ben solante pigmenta kremini kimyasal peeling yaptırdıktan sonra doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım ve gayet memnunum fakat, artık pigmenta fondoten gibi sütlü kahve renge sahip değil. Nedenini eczaneye sorduğumda yetkili kisi ürüne sütlü kahve rengini veren maddenin koku yaptığını müşterilerden aldıkları geri bildirim doğrultusunda kaldırdıklarını bu yüzden beyaz olduğunu söyledi. Tamam kotu kokuyordu fakat yüze renk verdiği için sadece allık sürmek yeterli oluyordu. Akneli ciltler için olanını da tavsiye ederim gerçekten basarili bir ürün.

Güneş kremleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve diğer güneş kremleri çeşitlerine göz atmak için En İyi Güneş Kremleri makalemizi inceleyebilirsiniz.


Makalemizde sizler için solante pigmenta güneş kremi hakkında en doğru ve güncel bilgileri aktarmaya çalıştık. Solante pigmenta çeşitleri hakkındaki tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler…

 

 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
ETİKET BULUTU