Sivilce Kremleri

Paylaş
 

Sivilceler hayatımızın her alanında karşımıza çıkan, cilt problemleri olarak canımızı sıkan kadınların ve erkeklerin ortak sorunudur. Doğal yollar ile sivilceleri yok etmek için başvurduğunuz yöntemler işe yaramadıysa sizler için oluşturduğumuz en iyi sivilce kremleri konumuzu okuyabilirsiniz. 

Sivilce kremleri yazımızda en iyi ve en etkili sivilce kremleri hakkında bilgi aldıktan sonra kullanacağınız sivilce ilacısivilce hapları veya sivilce kremleri ile ilgili tüm bilgelere kutu içerisindeki ilaç bilgilendirme kağıdından ulaşabilirsiniz. Kremleri kullanmaya başlamadan önce sizin için en uygun cilt kremlerinin doktorunuz tarafından belirleneceğini belirtmekte fayda var. Bu yazımızda en etkili sivilce kremi kullanıcı yorumları ve internet araştırmalarından yola çıkaran sizlere en iyi sivilce kremi hangisi sorusunun cevabını aktarmaya çalışacağız.

En İyi Sivilce Kremi Markaları

Benzamycin

Yağlı cilde sahip olanların ilk tercih ettikleri krem markası olan benzamycin krem sivilce için en etkili kremlerden biridir. Sivilceler ve sivilce iltihaplarını kısa sürede yok etme özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Ciltte kuruluk nadir görülen yan etkileri arasında bulunmaktadır. En iyi sonucu almak için en az 3 ay süre boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Hassas olan bölgelerde ve özellikle göz çevresinde kullanılmamalıdır. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Benzamycin krem makalemizi inceleyebilirsiniz.

Benzamycin Satış fiyatı : 2018 yılı için 45 TL ‘dir.

Fucidin Sivilce Kremi

Fucidin sivilce kremi, epilasyon ve ağda sonrası çıkan sivilce ve sivilce izlerinin ortadan kaldırılmasında etkili bir yardımcıdır. Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe günde azami 2 defa kullanılması yeterlidir. Fucidin krem iltihaplı sivilce ve aknelerin kurumasını sağlayan kremlerin başında gelmektedir. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Benzamycin krem makalemizi inceleyebilirsiniz.

Fucidin sivilce kremi fiyatı: 2018 yılı için 12 TL dir.

Imex Krem

Imex sivilce kremi kullanıcıları arasında iyi yorumlara sahip olan, içerdiği antibiyotik sayesinde sivilce, cilt lekeleri ve siyah noktaların tedavisinde başarılı sonuçlar elde eden bir kremdir. Imex krem kullanımı sonrası doz aşımında ciltte alerji meydana gelebilir. Doz aşımı yapmamaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Imex krem makalemizi inceleyebilirsiniz.

Imex krem fiyatı: 2018 yılı için 49 TL’dir.

Cleocin T

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan sivilceler ile savaşmada yardımcı olan Cleocin T sivilceler ile olduğu kadar iltihaplı akneleri geçirmede de yardımcıdır. Cleocin T solüsyon hakkında dikkat etmeniz gerek en önemli nokta sürüldüğünde cildin güneş ile temas etmemesi gerekmektedir. Hassas ciltlerde kullanılması tavsiye edilmez. En iyi sonuç için günde 2 sefer uygulanacak bölgeye çok fazla baskı yapmadan sürmek yeterlidir. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Cleocin T solüsyon makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cleocin T Fiyatı : 2018 yılı için 10.55 TL’dir.

Nadixa Krem

2 hafta gibi kısa bir sürede deri altındaki çıkmamış sivilceleri çıkartma özelliği sayesinde tüm sivilcelerden kurtulmayı sağlayan Nadixa Krem, cilt doktorlarının en çok tercih ettiği kremler arasında bulunmaktadır. Farklı antibiyotik ilaçlar ile birlikte kullanılması tavsiye edilen bu kremi doktor tavsiyesi olmadan kullanmanızı önermiyoruz.

Nadixa krem en etkili sonucu gösterebilmesi için en az 30 gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Güneş ışınları konusunda hassas olan nadixa krem, kullanıldıktan sonra güneşe çıkılmamalıdır. Kullanıma bağlı olarak yan etkiler ortaya çıkabilir. Doktor tedavisi sonrası kullanılması tavsiye edilmektedir.Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Nadixa Krem makalemizi inceleyebilirsiniz.

Nadixa Krem Fiyatı: 2018 yılı için 25 TL’dir.

Madecassol Krem

Birçok kullanım alanı bulunan bu kremi sivilceler için kullandığınız taktirde sizde en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Madecassol krem kullananlar arasında favori krem olma özelliğine sahiptir. Cildi yenileme özelliğinden tutun, kırışıklıkları gidermeye kadar sayısız kullanım alanı olan bu krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Madecassol krem makalemizi okuyabilirsiniz.

Madecassol krem satış fiyatı: 2018 yılı için 17 TL’dir.

Skinoren Krem

Bir diğer reçete ile yazılan ve sivilce tedavisinde kullanılan Skinoren Krem, cildi nemlendirme ve sivilceleri yok etme özelliği ile ön planda bulunmaktadır. Bilinen en yaygın yan etkisi kullanıldığı bölgede kaşıntı yapabilmektedir. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Skinoren Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Skinoren krem fiyatı: 2018 yılı için 42 TL’dir.

Acnelyse Krem

Nadixa krem ile aynı özelliği taşıyan Acnelyse krem önce cilt altındaki sivilceleri deri üzerine çıkartıp daha sonra sivilceleri yok etmesi ile kullanıcılar arasında tercih edilen kremlerdendir. Uygun fiyatı ile tercih edilen kremler arasında bulunan bu krem, içeriğinde bulunan A vitamini sayesinde cildi nemlendirmede de etkilidir. Düzenli ve sabırlı kullanımda sivilceleri yok etmede başarılı olmaktadır.Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Acnelyse krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Acnelya Krem Fiyatı: 2018 yılı için 28 TL’dir.

Clindoxyl Krem

İlk kullanmaya başlanıldığı anda etkisini gösteren Clindoxyl Krem, 60 gün süre ile düzenli olarak kullanıldığında kesin sonuç elde etmek mümkündür. Kullanıcılar arasında %100 başarı gösteren Clindoxyl sivilce giderici kremin az da olsa yan etkileri arasında kullanıldığı bölgede yanma hissi meydana gelebilir.Bu yanma hissi fazla ise kremi kullanmayı hemen bırakınız. Yüzünüze kullandığınızda göz çevresine sürmemeye özen gösteriniz. İçeriğinde etken maddesi gereği kıyafetlerinizde uzak tutunuz. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Clindoxyl Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Clindoxyl Krem Fiyatı: 2018 yılı  için 31 TL’dir.

SiveX Losyon

Gözenekleri temizleme özelliği ile ön plana çıkan SiveX Losyon düzenli kullanıldığında sivilcelerin yok olmasında başarı sonuçlar alınan bir losyondur. Sivilce ve akne tedavilerinin yanında vugaris ve folikülit tedavisinde doktor kontrolü ile sıklıkla reçetelerde yerini alır.  En çok görülen yan etkisi cilt kuruluğudur. Losyon hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için SiveX Losyon yazımızı inceleyebilirsiniz.

SiveX Losyon Fiyatı: 2018 yılı için 50 gr losyon fiyatı 20 TL’dir.

Azelderm Krem

Azelderm krem içeriğinde bulunan doğal asitler sayesinde cilt hücrelerini yenileyerek sivilce, siyah nokta, ciltte oluşan lekeler ve güneş yanıklarını tedavi etmek için tercih edilen bir kremdir. Etkili sonuç almak için düzenli olarak kullanmanız gerekir. Uygulandığı bölgede kaşıntıya sebep olabilir. Bu durumda kaşınan bölgeyi sadece ovalayınız. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Azelderm Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Azelderm Krem Fiyatı: 2018 yılı için 29 TL’dir.

Eritretin Krem

Temiz cilt üzerine uygulanmasını tavsiye ettiğimiz Eritretin krem günde 3 defa kullanıldığında en kısa sürede sonuç almak mümkündür. İçerdiği bileşenler ile diğer kremlerden farkı deriyi soyarak tedavi etmesidir. Etkili bir krem olan Eritretin kremi kullanmaya başlamadan önce kutu içerisindeki bilgilendirme kağıdını mutlaka okuyunuz. Eritretin krem kullananlar arasında olumlu yorumlar göze çarpmaktadır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Eritretin Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eritretin Krem Fiyatı: 2018 yılı için 19 TL’dir.

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi hassas ciltler için %100 doğal olarak üretilmiştir. Cilt üzerinde en az yan etkiye sahip olan bu krem hücre yenileyici bileşeni sayesinde sivilce, cilt lekeleri, güneş yanıkları diz ve dirsek kararmalarına kadar etkisini kanıtlamıştır. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi doğal olarak üretildiğinden dolayı AHA, hidrokinon ve civa içermez. Doğal bakım yapar ve cildi yıpratmaz. Fazla yağı deri altından atarak daha pürüzsüz ve duru bir görünüm sağlar.Krem hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Sebi İxir Akne Sivilce Kremi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sebi İxir Akne Sivilce Krem Fiyatı: 2018 yılı için 79-99 TL’dir.

İsotrexin Jel

İsotrexin Jel, içeriğindeki bileşenler sayesinde ciltte iltihap oluşumuna sebep olan kimyasalların etkisini azaltarak bakterilerin temizlenmesini ve yayılmasını engeller. İltihaplı veya iltihapsız oluşmuş olan sivilce ve aknelerin tedavisinde kesin sonuç almak için düzenli kullanılması gerekmektedir. Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe günde 2 sefer uygulamak yeterli olacaktır. Kullanıma başladığınız süre içerisinde güneş ışınlarına maruz kalmamaya özen gösteriniz. İsotrexin Jel sürülmeden önce uygulama yapılacak yer mutlaka temizlenmelidir. Jel hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için İsotrexin Jel yazımızı inceleyebilirsiniz.

İsotrexin Jel Fiyatı: 2018 yılı için 17,71 TL’dir.

Batticon

Batticon her ecza dolabında mutlaka bulunan mikroplar ve açık yaralar üzerinde etkili bir üründür. Mikropları yok eden Batticon aynı zamanda sivilceler üzerinde etkili olduğuda bilinmektedir. Kullanım şekline gelecek olursak yatmadan önce sivilce üzerine tampon yaparak sürdüğümüz batticonu sabah kalktığımızda yıkayabiliriz. Düzenli kullanım ile sadece sivilcelerin giderilmesinde değil aynı zamanda kullanılan bölgeyi mikroplardan temizlemekte de etkilidir.

Batticon Fiyatı: 2018 yılı için 13,42 TL’dir.

En etkili sivilce kremleri başlıklı bu yazımızda sizlere en doğru ve sade bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızda isimleri geçen Sivilce kremleri en çok kullanılan ve etkili sonuç veren sivilce kremi dir. Konumuz içerisinde geçen sivilce kremleri ile ilgili bilgiler kullanıcıların yaptığı yorumlar baz alınarak düzenlenmiş olup aynı zamanda bahsi geçen sivilce kremleri en çok satılan sivilce kremleri dir. Diğer tüm sorularınız ve görüşleriniz için yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler…

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Facebookta bizi bulun
ETİKET BULUTU