Nilera Okyanus Sabunu

Paylaş
 

Nilera Okyanus Sabunu, kişisel bakım konusunda ve cilt temizliğinde oldukça etkili, kullanıldığı andan itibaren cilt üzerindeki hücreleri yenileyerek yumuşak ve bebeksi bir cilde kavuşmanızı sağlayan etkili bir sabundur. Nilera okyanus sabunu sivilce, akne ve siyah noktaların giderilmesinde kullanılan, kuru, yağlı ve karma cilt tipleri için uygun olan bir sabundur.

Nilera okyanus sabunu, içeriğinde barındırdığı vitamin, yağ ve mineraller ile cilt üzerinde kusursuz bir görüntü sağlamaktadır. Sivilceler üzerinde etkisi kanıtlamış nilera okyanus sabunu aynı zamanda, cildi yumuşatarak pürüzsüz bir görüntü sağlamaktadır.

Makalemizde sizler için, nilera sabun çeşitleri ve özellikleri, nilera okyanus sabunu içeriği, nilera okyanus sabun yan etkileri hakkında bilgilendirmeler yapmaya çalışırken aynı zamanda nilera okyanus sabunu fiyatı ve nilera okyanus sabunu yorumları hakkındaki başlıkları ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

 

Nilera Okyanus Sabunu Faydaları

Nilera Okyanus Sabunu faydaları hakkında detaylı bilgileri vermeden önce sizlere nilera sabun çeşitleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Görüntüsü ile olduğu kadar aynı zamanda kokusuyla da insanı cezbeden nilera okyanus sabununun birden farklı çeşidi bulunmaktadır.

Nilera Sabun Çeşitleri ;

Nilera sabun çeşitleri ve özellikleri içerikleri bakımdan benzer olmasına rağmen kullanım alanına göre farklı kokularda bulunmaktadır. Bunlar ;

 • Okyanus,
 • Frambuaz,
 • Limon,
 • Bebek,
 • Elma olarak sıralanmaktadır.

Nilera sabun çeşitleri arasında genellikle sivilce ve akne tedavisi için limon ve okyanus özlü sabunlar tercih edilmektedir. Nilera sabun limon çeşidi genel olarak akne tedavilerinde kullanılırken, nilera sabun okyanus çeşidi ise her türlü sivilce, akne ve siyah nokta sorunlarında kullanılmaktadır.

Nilera Sabun Faydaları

 • İçeriğinde bulunan palmiye yağı yüksek miktarda E vitamini barındırmaktadır ve bu sayede cildi beslemektedir.
 • İçeriğinde bulunan hindistan cevizi yağı cildi nemlendirirken aynı zamanda cilt esnekliğinde artış sağlamaktadır.
 • Nilera okyanus sabunu içeriğinde bulunan okyanus suyu ile karşı konulamaz bir koku sağlamaktadır.
 • Siyah noktaların yok edilmesinde oldukça etkilidir.
 • Nilera sabun sivilceler üzerinde kullanıldığında çok kısa sürede sivilcelerin kurumasını sağlamaktadır.
 • Yüz üzerinde oluşan kızarıklıkların ve tahrişin kısa zamanda yok olmasını sağlar.
 • Nilera sabun düzenli kullanımlarda cildi besleyerek sıkılaştırır ve yaşlanmaya karşı cildinizi korur.
 • Çilli bölgelerde kullanılan nilera sabunun, çilleri azaltan etkisi kanıtlanmıştır.
 • Cilt üzerindeki tıkalı gözeneklerin açılmasında yardımcıdır.
 • Gözenekleri açan nilera sabun cildin nefes almasını sağlar ve cildi yumuşak bir görünüme kavuşturur.
 • Zararlı toksinlerin cilt üzerinden atılmasını sağlar.
 • Nilera sabun düzenli kullanımlarda cildin pH dengesini sağlamaktadır.

 

Nilera Okyanus Sabun Siyah Nokta

Nilera okyanus sabun siyah nokta sorunlarının giderilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir. Derinin altında bulunan yağ tabakasındaki kirlilik ile oluşan siyah noktaların giderilmesinde kullanılan nilera okyanus sabunu hızlı ve etkili bir sonuç vermektedir.

Cilt temizliği düzenli olarak yapılmaz ise deri altındaki yağ tabakasından cilt üzerine sivilceler çıkabilir. Nilera okyanus sabunu içeriğinde bulunan hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı sayesinde cildin E vitamine takviyesini sağlayarak cildi besler ve cilt gözeneklerini açar. Nilera okyanus sabunu ile düzenli olarak cilt temizliklerinde gözeneklerdeki kir ve yağların vücuttan arınması sağlanmaktadır. Gözeneklerin temizlenmesi siyah nokta oluşumunun önüne geçmede en önemli faktörlerden birisidir.

 

Nilera Okyanus Sabunu İçeriği

Nilera okyanus sabunu içeriği tamamen doğal olarak üretilmiştir. Nilera sabunları %100 bitkisel yağlardan üretilmiş olup kesinlikle yardımcı bileşenler ve kimyasallar içermemektedir. Nilera okyanus sabunu içeriği olarak okyanus suyu ve yosun özleri kullanılmıştır.

 

Nilera Okyanus Sabunu Fiyatı

Nilera Okyanus Sabunu fiyatı sabunu almak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Nilera okyanus sabunu fiyatı resmi satış sitesinde 31 TL olarak belirtilmiştir. Aynı zamanda internet üzerinden sanal mağazalardan temin edilebilen nilera okyanus sabunu fiyatı 22-30 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Nilera okyanus sabunu eczane fiyatı ise bulunduğunuz bölgelerdeki eczanelere göre farklılık gösterebilir. Eczane satış fiyatları 25-35 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Nilera okyanus sabunu ne kadar yada en ucuz nilera okyanus sabunu sorularına internet üzerindeki çeşitli satış sitelerine bakarak cevap bulabilirsiniz. Nilera okyanus sabunu en ucuz şekilde internet üzerinden temin edilebilir.

 

Nilera Okyanus Sabunu Yan Etkileri

Nilera okyanus sabunu yan etkileri arasında bilinen ve görülen bir yan etkisi yoktur. Nilera sabun çeşitleri arasında bulunan sabunların içeriğinde bulunan etken maddelere karşı herhangi bir alerjiniz yok ise sabunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Nilera sabunları tamamen doğal olarak üretilmekte olup içeriğinde yardımcı kimyasal maddeler ve medikal bileşenler barındırmamaktadır.

Nilera sabun yan etkileri ;

 • Hindistan cevizi yağı,
 • Palmiye yağı,
 • Limon ekstresi,
 • Okyanus suyuna karşı alerjik reaksiyonlara sahip kişilerde görülebilir.

 

Nilera Okyanus Sabunu Kullananlar

Nilera okyanus sabunu kullananlar sosyal medya, sözlük ve forumlarda nilera okyanus sabunu yorum adı altında düşüncelerini ve deneyimlerini dile getirmişlerdir. Sizler için nilera sabun kullanıcı yorumlarını aktarmaya çalıştık.

Nilera Okyanus Sabunu Yorumları ;

 • Nilera markasının yağlı ve problemli ciltler için ürettiği, şeffaf/mavi renkli gliserinli sabunu. Şeffaf ve sağlam bir plastik kutunun içerisinde paketlenmiş şekilde eczanelerde satılıyor. Adının sabun olduğuna bakmayın, inanılmaz yumuşak bir temizlik ürünü. Sivilce ve siyah noktalara uzun vadede etkisini bu güzelliği bırakıp farklı ürünler kullandığınızda ciddi anlamda görüyorsunuz. Cildi hiç germiyor ve çok ferah kokulu bir ürün.
 • Bir zamanlar kullandığım ve gerçekten cildimi güzelleştirmiş olan hafif ve hoş kokulu bir sabun.
 • Cildimin akneyle içli dışlı olduğu bir dönem kullanmıştım ve temizlemesinden oldukça memnundum ancak rutin kullanımda cildi kurutur gibime geliyor, bilemedim..
 • Bir arkadaşımdan duyup burada da güzel yorumları okuyunca hemen eczaneye gidip aldığım mükemmel kokulu sabun. Adının sabun olması sizi korkutmasın; cildi çok güzel temizliyor. Sadece 10 gündür kullanmama rağmen cildim temizlenmiş gibi hissediyorum. Bittikçe alırım.
 • Aylardır kullanıyorum ve çok memnunum. Bana cilt doktorum yüzümdeki sivilceler için verdi. Özel günlerde 1-2 minik sivilce dışında artık hiç sivilcem çıkmıyor. İlk başlarda sabah akşam olmak üzere iki kez cildimi bu ürünle yıkıyordum şimdi sadece sabahları yıkıyorum. Kısacası ben çok memnun kaldım.
 • Sadece bir haftadır kullanmama rağmen aşırı yağlı olan cildimin daha dengeli olmasını sağlayan sabun. Onca cilt doktoru gezdim biri de şu sabunu önermedi. Geç buldum ama sanırım vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu.
 • Fiyatı yüksek ama kesinlikle değiyor kokusu da çok güzel ayrıca, ben de doktorumun tavsiyesiyle almıştım.
 • Ben geçen sene 18 liraya almıştım, cildi temizlemede başarılı makyajı falan güzel çıkarıyor ama benim siyah noktalarıma çare olmamıştı. Kokusu da güzel, cildi yumuşacık yapıyor. Ama güncel fiyatı 28 tl olmuş bu fiyata almanızı tavsiye etmem.

 

Nilera Sabunu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nilera okyanus sabunu kullananlar yada kullanmayı düşünenlerin aklına takılan soruları sizler için derlemeye çalıştık.

Nilera okyanus sabunu içeriği

Nilera okyanus sabunu içeriği olarak yosun özleri ve okyanus suyu kullanılmıştır.

Nilera sabun kuru ciltler için

Nilera sabun kuru ciltler için üretilmiş olup tüm çeşitleri cilt yüzeyinde kullanılabilir.

Nilera okyanus sabunu nerede satılır

Nilera okyanus sabunu nerede satılır ve nilera okyanus sabunu nerede bulunur soruları sabunu almak isteyen kişilerin en sık sorduğu soruların başında gelmektedir. Nilera okyanus sabunu internet üzerindeki sanal mağazalardan, nilera resmi satış sitesinden ve eczanelerden temin edilebilir.

 

Makalemizde sizler için nilera okyanus sabunu hakkında detaylı bilgileri verirken aynı zamanda nilera sabun çeşitleri ve özellikleri hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri aktarmaya çalıştık. Nilera okyanus sabunu hakkında merak ettiğiniz sorularınıza yada sabun hakkındaki görüş ve önerileriniz bizlere yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz. Sağlıklı kalın…

 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
ETİKET BULUTU