Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar

Paylaş
 

Büyük, yuvarlak,diri ve sağlıklı göğüslere sahip olmak her kadının istediği şeylerin başında gelir. Doğuştan gelen özellik olarak büyük göğüslere sahip olan kadınlar her zaman memnunken, bazı kadınlar küçük göğüslere sahip olmaktan şikayetçidirler. Küçük olan göğüslerini nasıl büyütebilecekleri konusunda çeşitli araştırmalar içerisine girmektedirler.

Meme ter bezlerinin farklılaşmasıyla, beze ve yağlı dokular tarafından oluşturulmuş bir organ olarak nitelendirilebilir. Memelerin dokusu ergenlik döneminde, regl dönemlerinde,hamilelikte ve menopoz sonrası değişikliklere girerek farklı boyutlar ve farklı görünüm kazanabilir.

Kadınlarda östrojen ve progesteron hormonlarına bağlı olarak ergenlik süresinde meme gelişimi başlar ve ergenlik sonuna doğru bu gelişim ve değişim tamamlanır. Bir diğer faktör olan beslenme alışkanlıkları ve genetik kalıtımlar meme gelişimini etkilemektedir.

Özellikle küçük göğüslere sahip kadınlar, güzellik sektöründeki kremlere, haplara, hormon tedavilerine ve birçok estetik ameliyatlara başvurulabilir. Fakat medikal olarak göğüs büyütme işlemlerine karşı olan kadınlar için doğal çözümler her zaman tercih sebebi olmuştur. Medikal yöntemlerin aksine doğal yöntemler kullanarak göğüs büyütme uygulamaları her zaman daha fazla sabır gerektiren işlemlerdir.

Makalemizde sizler için göğüs büyütme yöntemleri arasında yer alan göğüs büyütücü bitkisel yağlar hakkında bilgi verirken aynı zamanda göğüs büyütücü yağ kullananların yaptıkları yorumlarıda aktarmaya çalışacağız. 

Göğüs Büyütücü Bitkisel Çözümler

Ameliyatsız göğüs büyütme yolları arasında şüphesiz en etkili ve en iyi göğüs büyütme yöntemleri arasında göğüs büyütücü bitkisel çözümler gelmektedir.

Göğüs Büyütücü Bitki Yağları

Rezene Yağı Göğüs Büyütme

Rezenin içinde bulunan flavonoidler sayesinde vücutta bulunan östrojen seviyesindeki artış meme dokusunun büyümesini sağlamaktadır. Emziren annelerin kullanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Rezene yağı göğüs büyütür mü? sorusunun cevabını vereceğimiz tarif ile sonuca ulaşarak görebilirsiniz.

İhtiyacımız olan 1 yemek kaşığı balık yağı ve 2 tatlı kaşığı rezene çekirdeğini tavada ısıtıyoruz. Rezene çekirdekleri kırmızı renge dönmeye başladığında ocağın altını kapatın ve karışımın soğumasını bekleyin. Soğuttuğunuz yağı cam bir kase içerisine süzün. Elde ettiğiniz rezene yağını göğüslerinize masaj yaparak 10-15 dakika kadar uygulayın. Uygulama bittikten sonra yarım saat kadar bekleyin. Göğüslerinizi rezene yağından arındırmak için sıcak suyla yıkayın. Rezene yağı göğüs büyütme etkisini görebilmeniz için düzenli olarak 1-2 ay boyunca günde 2 kez uygulamanız tavsiye edilir.

Rezene yağı ile göğüslerinize yaptığınız uygulamanın daha hızlı etkili olabilmesi için aynı zamanda rezene çayı da tüketebilirsiniz. Rezene çayı için 1 tatlı kaşığı rezene çekirdeğini 1 bardak sıcak suda 10 dakika bekletip demleyin. Çayı süzerek günde 1 bardak tüketmeniz östrojen seviyesinde artış meydana getirecektir.

Bebek Yağı Göğüs Büyütme

Bebek yağı göğüs büyütme uygulamalarında tek başına yeterli değildir. Yapılacak periyodik masajlarla birlikte büyüme gerçekleşecektir. Bebek yağı ile göğüs büyütme uygulamalarında her gün düzenli olarak sabah ve akşam göğüslere masaj yapılması önemlidir. Bebek yağı ile günlük yapılacak 10 dakika masaj göğüslerdeki sarkmaları azaltacak, sıkılaşma ve dikleşme sağlayacaktır.

Anason Yağı Göğüs Büyütme

Anason yağı kullanarak göğüs büyütme uygulamalarının düzenli olarak yapılması tavsiye edilmektedir. Her gün göğüslere anason yağı ile aşağıdan yukarıya yapılacak masaj göğüslerin daha diri ve sıkılaşmış hal almasını sağlayacaktır.

Mersin Yağı Göğüs Büyütmek

Tıpkı anason yağında olduğu gibi mersin yağı ile göğüs büyütme uygulamalarında, göğüslere uygulanacak periyodik masajlar ile sarkmaların önüne geçileceği gibi daha büyük göğüslere sahip olmak mümkündür. Mersin yağı göğüs büyütme uygulamalarında çörek otu yağı ile karıştırılabilir.

Elma Sirkesi Göğüs Büyütme

Hemen hemen her derde deva elma sirkesi, göğüs büyütme konusunda da kadınların yardımına koşuyor. Elma sirkesi göğüs büyütme konusunda etkili olabilmesi için krem kıvamında bir form elde etmemiz gerekiyor. Bunun için hindistan cevizi yağı ile birlikte elma sirkesini karıştırarak jel kıvamında elde ettiğimiz karışımı göğüslerimize masaj yaparak uyguluyoruz. Hafif bir masaj ile uyguladığımız yöntemi düzenli hale getirdiğimizde değişimin farkına varacaksınız. Diğer yöntemler arasında ise elma sirkesi ile direk göğüsleri yıkamak var. Duş öncesi göğüslerimize döküp masaj yaparak kullanacağınız elma sirkesi faydalı uygulamalar arasında bulunuyor.

Tarçın Yağı Göğüs Büyütme

Tarçın yağı ile göğüslerinize masaj yaptığınızda göğüsler üzerinde şişkinlik yaratarak daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Tarçın yağı kullananlar göğüsler üzerinde gerçekten etkisi olduğunu söylemektedirler. Tarçın yağı nasıl kullanılır sorusunu merak ediyorsanız yapmanız gereken, tarçın yağını sadece göğüsleriniz üzerine 5-10 dakika masaj yaparak uygulamanızdır.

Lavanta Yağı Göğüs Büyütme

Lavanta yağı göğüslerinizde kan dolaşımını hızlandırma etkisine sahiptir. Gece yatmadan önce lavanta yağı ile göğüslerinize yapacağınız masaj ile göğüslerinizin daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Hodan Yağı İle Göğüs Büyütme

Dolgunluk veren kremler içinde bulunan hodan yağı göğüsler üzerinde düzenli kullanıldığında göğüslerdeki sarkmaları gidererek daha diri ve dolgun görünmesini sağlar. Hodan yağı ile göğüslerinize uygulayacağınız masaj sayesinde göğüslerinizde büyüme meydana gelecektir. Kesin sonuç için uygulamayı en az 30 gün boyunca sürdürmeniz gerekmektedir.

Avokado Yağı İle Göğüs Büyütme

Avokado yağı ile göğüslerinizi yumuşatabilir ve nemlendirme sağlayabilirsiniz. Meme kanserini önlemede etkili olan avokado yağı ile göğüslerinize düzenli masajlar yaparak hem kanserden korunmuş olacaksınız hem de göğüs bölgesindeki derinin esnekliğini arttırıp göğüslerinizin büyümesini sağlayacaksınız.

Hindiba İle Göğüs Büyütme

Memelerin içerisinde bulunan hücre ve dokuların gelişmesine yardımcı bir diğer doğal yöntem hindiba köküdür. Masaj yapmak size zor geliyorsa ve buna vakit bulamıyorsanız hindiba kökü çayı ile göğüslerinizi büyütmeniz mümkün. Dilerseniz hindiba kökü çayını günde 2 kez içebilirsiniz. Çayını sevmezseniz hindiba kökü kapsüllerinden alıp aynı etkiyi görebilirsiniz. 1-2 aylık düzenli uygulamalarda göğüslerinizdeki büyümeyi hissedeceksiniz.

Susam Yağı İle Göğüs Büyütme

Göğüslerin diri ve dolgun olmasını sağlayan ve göğüs büyütme yağları arasında bulunan bir diğer bitkisel yöntem susam yağıdır. Susam yağını günde 1-2 kez masaj yaparak göğüslerinize uygulamanız yeterli olacaktır.

Buğday Tohumu Yağı İle Göğüs Büyütme

Buğday tohumu yağı ile göğüs büyütme etkili yöntemlerden bir diğeridir. Zengin E vitamini içeriği sayesinde masaj yapılarak uygulanan buğday tohumu yağı ile göğüslerinizdeki kan akışı hızlanacak ve göğüslerinizin diriliği artarak sarkmalar önlenecektir. Günde 2-3 kez birkaç damla buğday tohumu yağı ile yapacağınız 10’ar dakikalık masaj uygulamaları ile kısa zamanda gözle görülür sonuca ulaşabilirsiniz.

Kızıl Yonca İle Göğüs Büyütme

Masaj yapmaya vakti olmayan kadınların kullandığı bir diğer yöntem olan kızıl yonca çayı ile göğüs büyütmesi sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki 4 farklı madde ile östrojen hormonu üretimini tetikleyen kızıl yonca doğal yollardan göğüs büyümesini sağlamaktadır. Hem daha büyük hemde daha diri göğüsler için ;

Kurutulmuş 1-2 yemek kaşığı kızıl yonca çiçeğini 1 bardak kaynamış suya ekleyip 30 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Daha sonra süzdüğünüz çayı günde 2-3 kez içerek uygulamayı birkaç ay boyunca devam ettirin. Düzenli uygulamalar ile arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Cüce Palmiyesi İle Göğüs Büyütme

Cüce palmiyesi özü üreme rahatsızlıkları ile alakalı tedavilerde sıkça kullanılan bitkiler arasındadır. Kadınlarda kısırlık, gebelikten sonraki süt üretimi ve ufak göğüsler ile alakalı birçok alanda faydası ve etkisi kanıtlanmıştır.Cüce palmiyesi ile sonuca ulaşmak için günde bir sefer yemeklerin yanında tüketebilirsiniz.

Yabani Yer Elması İle Göğüs Büyütme

Göğüs büyümesini sağlamak ve kadınlardaki cinsel uyarıcı isteğin artmasında kullanılan yabani yer elması ile hazırlanacak olan yabani yer elması çayı doğal yöntemler ile göğüs büyütme uygulamalarınızda etkili sonuçlar verecektir. Çay ve kapsül şeklinde kullanabileceğiniz yabani yer elmasının aynı zamanda bu bitkiden üretilmiş olan kremlerini de bulabilirsiniz. Kremler ile günde 1-2 kez yapılacak masaj uygulamaları sayesinde göğüslerinizin değişimini görmeniz mümkün.

Çörek Otu Yağı İle Göğüs Büyütme

Çörek otu yağı göğüs büyütür mü? sorusu sık sorulan sorular arasında bulunuyor ve göğüs büyütme çörek otu yağı kullananlar bu yöntemin işe yaradığını söylüyorlar. Bizde sizler için araştırmamız sonucunda günde 1-2 defa çörek otu ile göğüslerinize yapacağınız 10’ar dakikalık masajların göğüs büyütmede işe yaradığını söyleyebiliriz. Uygulamanın düzenli olarak yapılmasını ve 1-2 ay devam edilmesini tavsiye ediyoruz.

Makalemizde sizler için göğüs büyütücü doğal yollar arasında bulunan, göğüs büyütme bitkisel çözüm, göğüs büyütme bitkisel yağlargöğüs büyütme bitkisel yöntemler ana başlıklarını açıklamaya çalıştık. Göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili diğer tüm soru ve görüşleriniz için bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Sağlıklı kalın…

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Facebookta bizi bulun
ETİKET BULUTU