Gece Kızı Çayı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paylaş
 

Gece kızı çayı son zamanlarda zayıflamak için sıkça kullanılan, doğal yöntemler arasında oldukça popüler olmuş, kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin tercih ettiği bir üründür.

Kış aylarında hareketsiz kalan vücutların aldığı kiloları yaz yaklaştıkça vermek isteyenlerin farklı yöntemlere başvurmaları arasında adını sıkça duyduğumuz gece kızı çayı hakkında birçok bilgiyi bu makalemizde bulabileceksiniz. Yazımızda sizler için gece kızı çayı nedir, gece kızı çayı nasıl kullanılır, gece kızı çayı nasıl yapılır sorularının cevaplarını vermeye çalışırken aynı zamanda, gece kızı çayı kullananlar ve yaptığı yorumları, gece kızı çayı faydaları, gece kızı çayı tarifi hakkında geniş bilgileri hazırlamaya çalıştık.

 

Gece Kızı Çayı Nedir

Gece kızı zayıflama çayı veya bir diğer ismi ile gece kızı bitki çayı, adından da anlaşılacağı gibi tamamen bitkisel ürünlerden üretilmiş olup, yemeklerden sonra oluşan hazımsızlıkların azaltılmasına, şişkinliklerin giderilmesine ve yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı olan bir üründür.

Gece kızı çayı İbrahim Saraçoğlu tarafından da kabul görmüş bir detoks çayıdır. Kilo alımını hızlandıran en büyük etmen vücuttaki ödem birikmesidir. Gece kızı çayı vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olan ve tamamen bitkisel bir zayıflama çayıdır. İçeriğinde ıhlamur, kiraz sapı, avokado, tarçın ve yeşil limon ile zayıflama etkisi kanıtlanmış ürünler bulunan gece kızı bitki çayı, hem vücuttaki ödemi atarak zayıflamaya yardımcı olmaktadır hemde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlamaktadır. Peki düzenli kullanımlarda vücutta detoks etkisi sağlayan gece kızı çayı nasıl kullanılır ?

 

Gece Kızı Çayı Ne İşe Yarar

İbrahim Saraçoğlu gece kızı çayı hakkında, içerdiği ürünler ile ilgili olumlu yorumlarda bulunmuş olup vücuttaki ödem atılmasına yardımcı olduğunu ve sağlıklı zayıflamak için kullanılabileceğini söylemiştir.

Gece kızı çayı kullananlar özellikle düzenli kullanımlarda çayın gerçekten işe yaradığının yorumları sıkça dile getirmektedirler. Gece kızı çayı ne işe yarar sorusunun cevabını gece kızı çayı faydaları ile birlikte vermek istiyoruz.

 • Susuzluğu giderir.
 • Vücuttaki fazla suyun idrar yoluyla atılmasını sağlamaktadır.
 • Zayıf olan bağışıklık sistemine güç kazandırır.
 • Vücut direncini dengelemeye yardımcıdır.
 • İdrar sökücü özelliği bulunur.
 • Vücutta oluşan ödemin atılmasına yardımcı olur.
 • Diyabet rahatsızlıklarında etkilidir.
 • Sindirim sistemini rahatlatır.
 • Vücuttaki zararlı toksinlerin dışarı atılmasını sağlar.
 • Kas ve vücut sistemini rahatlatır.

Gece Kızı Çayı İçindekiler

Gece kızı çayı içeriği tamamen doğal ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Ödem atma, şişkinliğin giderilmesi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan gece kızı çayı aynı zamanda kasları ve vücudu rahatlatmaktadır.

Gece kızı çayı içindekiler ;

 • Kiraz sapı ;susuzluğu giderir, aynı zamanda fazla suyun idrar yoluyla dışarı atılmasını sağlar.
 • Yeşil limon kurusu ;B ve C vitamini bakımından oldukça zengindir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve kilo verirken vücut direncini dengelemeye yardımcıdır.
 • Avokado yaprakları ;idrar sökücü özelliği bulunmaktadır. Vücut şişkinliğinin giderilmesine yardımcıdır ve aynı zamanda diyabet üzerinde oldukça etkilidir.
 • Ihlamur ;sindirim sistemini rahatlatıcı özelliği bulunmaktadır. Kilo verme sürecini hızlandırarak, zararlı toksinlerin dışarı atılmasını sağlamaktadır.
 • Tarçın ;zayıflama konusunda sıkça kullanılan bitkilerin başında gelmektedir. Kasları ve vücudu rahatlatır.

Gece Kızı Çayı Nasıl Kullanılır

Gece kızı çayı internet ortamında veya aktarla bulunabilen genellikle kutusunda 15 adet demlemeye hazır şekilde poşet bulunan kutular içerisinde satılmaktadır. Gece kızı çayı kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken kaynamış su içerisine 1 poşet gece kızı çayını atmanız ve 5 dakika demlenmesini beklemeniz gerekmektedir.

Gece kızı zayıflama çayı öğlen yemeklerinden 1 saat sonra ve gece yatmadan 1 saat önce günde 2 kere tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Gece kızı çayı 5 dakika kaynamış su içerisinde bekledikten sonra taze olarak tüketilir. Uzun süre suda bekletilmemesi önerilmektedir.

Gece Kızı Çayı Zararları

Gece kızı çayı faydaları hakkında bir çok bilgi bulunmaktadır. Fakat gece kızı çayı zararları hakkında pek bilgiye rastlamak mümkün değildir. Gece kızı çayı zararları olmayan tamamen doğal bir üründür FAKAT;

Gece kızı zayıflama çayı uyarıları ;

 • Gece kızı çayı hamile kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.
 • Gece kızı çayı emziren anneler tarafından kullanılması tavsiye edilmez. Sindirim sistemi üzerindeki değişiklikler ve metabolizmayı etkileyen faktörlerden dolayı gece kızı çayı emzirme döneminde kullanılmaz.
 • Mide ve sindirim sistemi ile alakalı rahatsızlığı bulunanlar mutlaka doktoruna danışmalıdır.
 • Gece kızı bitki çayı ilaç değildir. Reçete ile eczanelerden veya doktorunuz tarafından size önerilemez.
 • İçeriğindeki bitkilere karşı alerjik reaksiyonları olanlar tarafından kullanılması tavsiye edilmez.

 

Gece Kızı Çayı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Gece Kızı Çayı Eczanelerde Satılıyor mu?

Gece Kızı Çayı eczanelerde satılan bir ürün değildir.

Gece Kızı Çayı Aktarlarda Bulunur mu?

Gece Kızı Çayı internet üzerinden resmi web sitesinden temin edilebildiği gibi bazı aktarlarda da bulunabilmektedir. Gece kızı çayı alınırken ürünün orjinal olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Gece Kızı Çayı Zayıflatır Mı?

Gece kızı çayı kullananlar yaptıkları yorumlarda ödem atma ve zayıflatma konusunda çayın oldukça etkili olduğunu söylemişlerdir. Gece kızı çayı kullanıcıları 7-15 gün içerisinde 2-3 kilo arasında sağlıklı bir şekilde kilo verdiklerini dile getirmişlerdir. Gece kızı çayı düzenli kullanımlarda 30 gün içerisinde etkisini göstermektedir.

Gece Kızı Çayı Zararlı Mı?

Zayıflama hapları veya ilaçlar ile kıyaslandığında gece kızı çayının herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gece kızı çayı yan etkileri olmayan ancak içerdiği bitkilere karşı alerjik reaksiyonu olanlar tarafından kullanılmaması gereken bir üründür. Hamile ve emziren kadınların kullanması tavsiye edilmez.

 

Gece Kızı Çayı Fiyatı

Gece kızı çayı ne kadar, kullanıcılar tarafından merak edilen ve orjinal ürün alınmak istenmesinden dolayı merak konusu olan bir sorudur. Gece kızı çayı internet üzerinden ve aktarlar satın alınabilir. Birçok web sitesinde orjinal olarak bulunabilen gece kızı çayı fiyatı 40-60 TL arasındadır. İnternetten satın aldığınız ürünlere kargo ücreti eklenebilir.

 

Gece Kızı Çayı Kullananlar

Gece kızı çayı yorumları sosyal medya, sözlük ve forumlardan kullanıcı yorumları olarak sizlere aktarılmaya çalışılmıştır. Gece kızı çayı kullanıcı yorumları ;

 • Uzun süredir kullandığım bir ürün, zaten bitkisel ürünlerden oluştuğu için bir yan etkisi olmadı sanırım. Tek sıkıntı biraz fazla tuvalet ihtiyacı..
 • İçindeki bitkilerden herhangi birine alerjiniz yoksa herhangi bir zararı yok bence.
 • 2 ay boyunca yemeklerden sonra kullanmama rağmen pek bir etkisi olmadı.
 • 2 gündür kullanıyorum şuanda bir etkisi yok ama zaten bir süre kullandıktan sonra etkisi belli oluyormuş sanırım.
 • Vücudumdaki ödemi atmayla başladı şunda 3 kilo vermişim.
 • Hiç bir işe yaramadı boşa para veriyoruz.

 

Makalemizde sizlere gece kızı çayı hakkında en detaylı ve güncel bilgileri paylaşmaya çalıştık. Gece kızı çayı hakkında diğer soru görüş ve önerileriniz için bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Sağlıklı kalın…

 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
ETİKET BULUTU