En İyi Fondöten Markası

Paylaş
 

Fondötenler kullandığımız makyaj ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Her makyaj öncesi ilk olarak uyguladığımız fondötenler cilt kusurlarını kapatmada yardımcı en önemli makyaj ürünleri arasında bulunur. Cildin renk tonunu eşitleyen makyajın daha etkili ve güzel görünmesini sağlayan fondötenler, piyasada çeşitli markalar olarak bulunabildiği gibi ürün kalitesine göre de farklılık gösterebilir.

Kalitesiz ve ucuz fondötenler cildiniz üzerinde hem sağlık hemde makyaj açısından sizlere problemler yaratabilir. Bunun yerine kaliteli, cildi besleyen ve marka ürünleri tercih etmek sizler için daha yararlı olmaktadır.

Makalemizde sizler için cilt üzerindeki kusurları, kızarıklıkları ve tahrişleri kapatmak üzerinde oldukça etkili olan fondötenler hakkında,

En iyi fondoten markaları ve fiyatları,

Kapatıcılığı mükemmel fondoten

En iyi fondoten markaları

En iyi fondoten önerileri

Kapatıcı fondoten önerileri

En iyi kapatıcı fondoten ana başlıklarını sizler için derledik.

En İyi Fondöten Markası Hangisi

Makyaj ve makyaj tekniklerinin vazgeçilmezi olan fondötenler cilt kusurları kapatmada ve cildin tonunu eşitlemek için kullanılan en önemli ürünlerden biridir. Kusursuz bir cilt için kullanabileceğiniz en iyi fondöten markaları ise ;

Bobbi Brown Moisture Rich Fondöten

Kuru ve normal cilt tipleri üzerinde kullanımı uygundur. Cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlamaktadır.

Bobbi Brown Moisture Rich Fondöten Fiyatı ; 

Piyasa satış fiyatı 190-210 TL arasındadır.

Maybelline Affinitone Superstay Fondöten

Tüm kullanıcıların memnun olduğu bir fondöten markasıdır. Suya ve terlemeye karşı etkili özelliği sayesinde daha kalıcı makyaj için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İpeksi bir mat cilt ve cilt tonunu eşitlemek için tercih edebilirsiniz.

Maybelline Affinitone Superstay Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 21-25 TL arasındadır.

Giorgio Armani Maestro Fondöten

En doğal cilt görünümünüzü koruyan fondötenler arasında bulunur. Neredeyse dünyanın en ince yapılı fondöteni sayılmaktadır. İçerdiği uçucu yağlar cildinizin nemlenmesini sağlarken, cilt üzerindeki yağlanmayı azaltmaktadır. Ufak bir miktarı bile cilt üzerinde büyük etkiler yaratmaktadır. Armani markasının en kaliteli fondötenleri arasında bulunur.

Giorgio Armani Maestro Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 250-280 TL arasındadır.

Mac Studio Fix Fluid Fondöten

Etkili kapatıcılar arasında bulunan mac studio sade ve doğal makyaj için sıklıkla tercih edilmektedir. İçerdiği pudra sayesinde yağlı cildinizin parlamasını engellemektedir. Yağlı ciltler için kullanımı tavsiye edilen fondöten cilt üzerindeki fazla yağı emmeye yardımcıdır.

Mac Studio Fix Fluid Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 80-85 TL arasındadır.

Yves Saint Laurent Teint Radiance Fondöten

Cildinizin parlamasını engelleyen bu fondöten aynı zamanda terleme,su ve neme karşı oldukça dirençlidir. Tüm cilt tiplerinde kullanımı uygundur. İçerdiği formülü sayesinde makyajınızın ışıltılı olmasını sağlarken, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaktadır.

Yves Saint Laurent Teint Radiance Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 200-220 TL arasındadır.

Lancome Fondöten

Piyasada bilinen en iyi fondöten markası arasında bulunur. Çok satılan ve oldukça etkili olan Lancome Fondöten cildin nemlenmesini ve yağ dengesini sağlamaktadır. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden cildinizi koruyan bu fondöten kullanımı kolay olan ürünlerden birisidir.

Lancome Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 180-190 TL arasındadır.

Clinique Fondöten

Cilt tonunu eşitlemek ve güneş ışınlarına karşı cildi korumak konusunda oldukça etkili olan Clinique Fondöten dermatologlar tarafından geliştirilmiş olup yağ barındırmayan Even Better Fondöten SPF 15 formülü barındırmaktadır. Koyu lekeler üzerinde oldukça etkili olan bu fondöten düzenli kullanımlarda cilt lekelerinin iyileşmesi konusunda oldukça etkilidir.

Clinique Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 150-175 TL arasındadır.

Vichy Fondöten

Makyajın temel yapı taşları arasında bulunan fondötenleri kullanırken en iyi kapatıcı fondoten araştırmasına giriyoruz. Vichy günün her saatinde cildin pürüzsüzlüğünü sağlayacaktır. Tüm cilt tipleri üzerinde kullanımı uygun olan bu fondöten cilt rahatsızlıklarını anında kapatarak kusursuz bir görüntü sağlar. Cildi hem nemlendiren hem de ışıltılı görülmesini sağlayan Vichy Fondöten tercih edilen makyaj ürünleri arasında Vichy Fondöten olarak adlandırılmaktadır.

Vichy Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 70-80 TL arasındadır.

Loreal Fondöten

Uygun fiyatı ve etkili kullanımından dolayı tercih edilen fondotenler arasında gelmektedir. Cilt sorunları üzerinde de etkili olan Loreal Fondöten cilt tonunu eşitleyerek pürüzsüz ve kusursuz bir görüntü sağlamaktadır.

Loreal Fondöten Fiyatı ;

Piyasa satış fiyatı 25-30 TL arasındadır.

 

En İyi Fondöten Markası 2018

Makalemizde paylaşmış olduğumuz fondöten markaları 2018 yılında en çok tercih edilen ve en iyi fondoten markaları arasında bulunan kapatıcı fondoten önerileri arasında sıkça adları geçen markalardır.

En iyi fondoten markaları ve fiyatları piyasada kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ürünler baz alınarak yayımlanmıştır. ek bilgi olarak ;

Ünlülerin fondöten markaları arasında;

Bobbi Brown Moisture Rich Fondöten

Giorgio Armani Maestro Fondöten sıkça kullanılmaktadır.

Bizlere yorumlar kısmından ulaşıp değerli görüşlerinizi ve sormak istediğiniz soruları ulaştırabilirsiniz. Güzel kalın…

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Facebookta bizi bulun
ETİKET BULUTU